Душовий піддон Ko&Po 100х100 см акриловий низький для душу з передньою панеллю ніжками

- Готово до відправки
4 700 ₴
+380 (68) 329-64-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Душовий піддон акриловий 7122 100х100х13см піддон для душової кабіни з передньою панеллю ніжками
Характеристики:
- Довжина: 100см
- Ширина: 100см
- Висота: 13см
- Форма піддону: напівкругла
- Вид піддону: низький
- Діаметр зливного отвору: 50мм
- Матеріал піддону: акрил
- Установка: у кут
- Колір піддону: білий
- Країна виробник: Китай
- У комплекті: піддон із суцільнолитою передньою панеллю, металевий каркас із регульованими ніжками.
Душовий піддон напівкруглий, виконаний у напівкруглій формі, армований скловолокном.
Основне призначення піддону для прийняття душу – надійний захист покриття для підлоги та стін санітарно-гігієнічного приміщення від водних бризок. Душовий піддон сприяє гігієнічності та безпеці ванної кімнати. У санітарних приміщеннях з підвищеною вологістю, в яких відсутній піддон, місця стику стін і покриття підлоги заповнюються застояною водою. Вона створює сприятливе середовище для розмноження бактерій та шкідливих мікроорганізмів.
Піддон - це основний елемент для прийняття душу, що виконує ряд функцій:
- грає роль «фундаменту» для встановлення огорож і виступає сполучною ланкою між дверима та стінками;
- виключає механічний вплив на встановлену в душі зливну систему;
- за рахунок герметичності та надійності конструкції дозволяє безпечно приймати водні процедури;
- виконує роль утеплювача між ногами людини та бетонною підлогою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KO&PO |
| Країна виробник | Китай |
| Форма піддону | Напівкругла |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Кутовий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Діаметр отвору для зливу | 50 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки для піддону | Так |
| Панель для піддону | Так |
- Ціна: 4 700 ₴



